Oferta okularów dla dzieci we Wrocławiu okulary, oprawki, soczewki okularowe.

W naszym salonie optycznym można dopasować dziecięce okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, jak i same oprawki czy soczewki okularowe. W asortymencie mamy wiele różnokolorowych oraz jednobarwnych modeli, które mogą spodobać się najmłodszym oraz młodzieży. Polecamy wysokiej jakości produkty markowych firm. Pomagamy dobrać je do wady wzroku oraz indywidualnych upodobań.

Soczewki i oprawki okularowe dla dzieci

Służymy również naszą pomocą przy dopasowaniu odpowiednich soczewek do wad wzroku (wykonujemy badania optometryczne), jak i oprawek okularowych względem kształtu czy kolorystyki. Spośród nich z łatwością można wybrać właściwe modele dla dziewczynki, jak i dla chłopca w każdym wieku.

Bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne dla dziewczynki i chłopca

Nie tylko dorośli, ale i najmłodsi mogą chronić swoje oczy przed promieniowaniem UV. Zaletą wszystkich proponowanych przez nas okularów przeciwsłonecznych jest to, że wyposażone są w specjalne filtry i stanowią dobre zabezpieczenie przed rażącym słońcem. Dla dzieci mamy także wiele modeli korekcyjnych z właściwie dobranymi i odpornymi na działanie różnych czynników soczewkami. Dzięki noszeniu ich na co dzień mogą one komfortowo funkcjonować i bezpiecznie odkrywać otaczających świat. Istnieje także możliwość dołożenia do tych produktów powłok np. antyrefleksyjnych czy przyciemniających.

Służymy także poradą w doborze odpowiednich oprawek okularowych. Zapraszamy najmłodszych do naszego salonu optycznego po… najbardziej bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne we Wrocławiu!

Duży wybór oprawek okularowych m.in.: Mirafflex, TonnyEyewear, Babiators, NanoVista, Enzo Colini, Solano, FisherPrice.

Wysokiej jakości soczewki okularowe. Okulary przeciwsłoneczne oraz okulary sportowe.

MiYOSMART to przełomowa soczewka okularowa, która jest skuteczną metodą postępowania w krótkowzroczności u dzieci. 
Dostępna  jest w salonie optycznym Bajkowe Okulary.

Niekorygowana krótkowzroczność może prowadzić do trwałych problemów ze wzrokiem. W celu spowolnienia postępu krótkowzroczności soczewka koryguje wadę wzroku na całej swojej powierzchni oraz posiada terapeutyczną strefę optyczną w kształcie pierścienia.

Jeśli Wasze dziecko ma problemy z krótkowzrocznością, szczególnie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą soczewek MIYOSMART.

                     OKULARY SPORTOWE DLA DZIECI

Doskonała
Na podstawie 80 opinii
Monia Monika
Monia Monika
2023-10-30
Super miejsce, idealne dla dzieci. Mój 6latek jest zachwycony badaniem i nowymi okularami. Zdecydowanie polecam!
Sebastian Gogos
Sebastian Gogos
2023-10-18
Bardzo profesjonalna obsługa.
Iza Berez
Iza Berez
2023-10-04
Profesjonalizm, doświadczenie i empatia. Polecam z całego serca☺️
Aga
Aga
2023-09-19
Polecam zakupy w tym salonie. Świetne,fachowe doradztwo, ceny przystępne, a okulary wykonane ekspresowo ????????
Anna Radwan
Anna Radwan
2023-09-14
Profesjonalne podejście do klienta, miła atmosfera, cierpliwość :) Duży wybór oprawek i fachowa pomoc przy doborze. Szybka realizacja zamówienia. Pełen perfekcjonizm. Bardzo polecam!
Wojciech Parzybut
Wojciech Parzybut
2023-09-11
Wszystko jak w najlepszym porządku , super obsługa profesjonalne podejście. Polecam!
Monika Succi
Monika Succi
2023-08-29
Wspaniały kameralny optyk, personel cierpliwy, kompetentny i zaangażowany w pomoc przy doborze okularów, dobry asortyment i przyzwoite ceny. Szczerze polecam.
Adam Zieliński
Adam Zieliński
2023-08-04
Profesjonalna, miła obsługa. Rozsądne ceny i duży wybór opraw okularowych.

Okulary korekcyjne to produkt medyczny przed użyciem zapoznaj się z etykietą lub instrukcją użytkowania, podmiot odpowiedzialny za reklamę na tej stronie Bajkowe Okulary Sp. z o.o.