Oferta dla dzieci we Wrocławiu okulary, oprawki, soczewki

W naszym salonie optycznym można dopasować dziecięce okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, jak i same oprawki czy soczewki okularowe. W asortymencie mamy wiele różnokolorowych oraz jednobarwnych modeli, które mogą spodobać się najmłodszym oraz młodzieży. Polecamy wysokiej jakości produkty markowych firm. Pomagamy dobrać je do wady wzroku oraz indywidualnych upodobań.

Soczewki i oprawki okularowe dla dzieci

Służymy również naszą pomocą przy dopasowaniu odpowiednich soczewek do wad wzroku (wykonujemy badania optometryczne), jak i oprawek okularowych względem kształtu czy kolorystyki. Spośród nich z łatwością można wybrać właściwe modele dla dziewczynki, jak i dla chłopca w każdym wieku.

Bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne dla dziewczynki i chłopca

Nie tylko dorośli, ale i najmłodsi mogą chronić swoje oczy przed promieniowaniem UV. Zaletą wszystkich proponowanych przez nas okularów przeciwsłonecznych jest to, że wyposażone są w specjalne filtry i stanowią dobre zabezpieczenie przed rażącym słońcem. Dla dzieci mamy także wiele modeli korekcyjnych z właściwie dobranymi i odpornymi na działanie różnych czynników soczewkami. Dzięki noszeniu ich na co dzień mogą one komfortowo funkcjonować i bezpiecznie odkrywać otaczających świat. Istnieje także możliwość dołożenia do tych produktów powłok np. antyrefleksyjnych czy przyciemniających.

Służymy także poradą w doborze odpowiednich oprawek okularowych. Zapraszamy najmłodszych do naszego salonu optycznego po… najbardziej bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne we Wrocławiu!

Duży wybór oprawek okularowych m.in.: Mirafflex, TonnyEyewear, Babiators, NanoVista, Enzo Colini, Solano, NanoVista.

Wysokiej jakości soczewki okularowe. Okulary przeciwsłoneczne oraz okulary sportowe.

MiYOSMART to przełomowa soczewka okularowa, która jest skuteczną metodą postępowania w krótkowzroczności u dzieci
Dostępne w salonie optycznym Bajkowe Okulary
Jeśli Wasze dziecko ma problemy z krótkowzrocznością, szczególnie zachęcamy Was do zapozania się z ofertą soczewek MIYOSMART. Niekorygowana krótkowzroczność może prowadzić do trwałych problemów ze wzrokiem. Soczewka koryguje wadę wzroku na całej swojej powierzchni oraz posiada terapeutyczną strefę optyczną w kształcie pierścienia, w celu spowolnienia postępu krótkowzroczności.

                     OKULARY SPORTOWE DLA DZIECI

Na podstawie 51 opinii
Ewa Malak
Ewa Malak
2022-10-29
Profesjonalna i miła obsługa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ chyba nigdy nie wyszłam tak zadowolona z optyka. Polecam
Paweł Kościelecki
Paweł Kościelecki
2022-10-28
Przesympatyczna obsługa, ceny naprawdę przystępne, szybko wykonane okulary. Polecam tym niezdecydowanym
Anna Grzesiek
Anna Grzesiek
2022-10-27
Z całego serca polecam Bajkowe Okulary. Pani Ola zaglądnie w szkła i już wie co jest nie tak..fach w oczkach. Dziękuję za dopracowane okularki. ??
Marcin K
Marcin K
2022-10-25
Wszystko jak w najlepszym porządku. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
Tomek Łach
Tomek Łach
2022-10-18
Fantastyczne podejście do dzieci i ogromna wiedza. Jestem pod wrażeniem. Najlepszy optyk do jakiego mogłam zaprowadzić dziecko.
Marcin PL
Marcin PL
2022-10-13
Szybko, sprawnie, fachowo i w przyjemnej atmosferze. Polecam! ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Dar Sz
Dar Sz
2022-10-10
Dzisiaj wizyta i już jutro odbiór. Super Polecam.
Joanna Grządziela
Joanna Grządziela
2022-09-02
Bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę i świetną realizację nietypowego zamówienia:) Jeśli szukacie kameralnego miejsca, w którym obsługa zrobi wszystko, co w swojej mocy, żeby było bajkowo, polecam Wam sprawdzić to miejsce.
D Drop
D Drop
2022-08-24
Bardzo dobra obsługa i wyjątkowo otwarte podejście do ludzi tworzące przyjazną dla każdego atmosferę, badanie wzroku i diagnoza przeprowadzone rewelacyjnie, wszystko stosunkowo niewielkim kosztem, polecam 🙂