Oferta dla dzieci we Wrocławiu okulary, oprawki, soczewki

W naszym salonie optycznym można dopasować dziecięce okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, jak i same oprawki czy soczewki okularowe. W asortymencie mamy wiele różnokolorowych oraz jednobarwnych modeli, które mogą spodobać się najmłodszym oraz młodzieży. Polecamy wysokiej jakości produkty markowych firm. Pomagamy dobrać je do wady wzroku oraz indywidualnych upodobań.

Soczewki i oprawki okularowe dla dzieci

Służymy również naszą pomocą przy dopasowaniu odpowiednich soczewek do wad wzroku (wykonujemy badania optometryczne), jak i oprawek okularowych względem kształtu czy kolorystyki. Spośród nich z łatwością można wybrać właściwe modele dla dziewczynki, jak i dla chłopca w każdym wieku.

Bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne dla dziewczynki i chłopca

Nie tylko dorośli, ale i najmłodsi mogą chronić swoje oczy przed promieniowaniem UV. Zaletą wszystkich proponowanych przez nas okularów przeciwsłonecznych jest to, że wyposażone są w specjalne filtry i stanowią dobre zabezpieczenie przed rażącym słońcem. Dla dzieci mamy także wiele modeli korekcyjnych z właściwie dobranymi i odpornymi na działanie różnych czynników soczewkami. Dzięki noszeniu ich na co dzień mogą one komfortowo funkcjonować i bezpiecznie odkrywać otaczających świat. Istnieje także możliwość dołożenia do tych produktów powłok np. antyrefleksyjnych czy przyciemniających.

Służymy także poradą w doborze odpowiednich oprawek okularowych. Zapraszamy najmłodszych do naszego salonu optycznego po… najbardziej bajkowe okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne we Wrocławiu!

Duży wybór oprawek okularowych m.in.: Mirafflex, TonnyEyewear, Babiators, NanoVista, Enzo Colini, Solano, NanoVista.

Wysokiej jakości soczewki okularowe. Okulary przeciwsłoneczne oraz okulary sportowe.

MiYOSMART to przełomowa soczewka okularowa, która jest skuteczną metodą postępowania w krótkowzroczności u dzieci
Dostępne w salonie optycznym Bajkowe Okulary
Jeśli Wasze dziecko ma problemy z krótkowzrocznością, szczególnie zachęcamy Was do zapozania się z ofertą soczewek MIYOSMART. Niekorygowana krótkowzroczność może prowadzić do trwałych problemów ze wzrokiem. Soczewka koryguje wadę wzroku na całej swojej powierzchni oraz posiada terapeutyczną strefę optyczną w kształcie pierścienia, w celu spowolnienia postępu krótkowzroczności.