Męskie i damskie okulary - Wrocław

W naszej ofercie dostępne są damskie i męskie okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne – modele sportowe oraz klasyczne i eleganckie. Polecamy również niezwykle komfortowe w użytkowaniu soczewki relaksacyjne.
Proponujemy oprawki znanych marek. Śledzimy trendy i staramy się, aby w salonie na półkach gościła zawsze najmodniejsza kolekcja.

Co to są soczewki relaksacyjne?

Znajdujące się w ofercie naszego salonu optycznego soczewki relaksacyjne – jednoogniskowe okularowe powstały z myślą o tych osobach, które pracują przy komputerze, czytają i chcą dobrze widzieć na odległość. Mimo iż konstrukcja tych modeli przypomina progresywne, to nimi nie są. Wspomagają procesy akomodacji oczu i zapewniają prawidłowe oraz naturalne widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka.

Zawsze najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Salon optyczny proponuje oprawki wielu znanych i modnych marek takich jak np.: Guess, Tous, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, Ana Hickmann, Etnia Barcelona, Tonny Eyewear, Rolling Stones, Kodak, New Yankees, Polaroid. Warto sprawdzić naszą kolekcję dla dorosłych i wybrać dla siebie parę okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych w stylu sportowym bądź klasycznym.

Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. Dzięki temu, że wykonujemy na miejscu badania optometryczne, możemy pomóc w doborze soczewek relaksacyjnych. Chętnie też dopasujemy oprawki do nich. A jeśli szukają Państwo najmodniejszych w sezonie okularów przeciwsłonecznych sportowych lub klasycznych albo modeli korekcyjnych, zapraszamy do salonu optycznego Bajkowe Okulary we Wrocławiu!

W ofercie znajdą Państwo oprawki „na każdą kieszeń” oraz wysokiej jakości soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe.

Oprawki m.in marek takich jak: Guess, Tous, Ana Hickamann,Etnia Barcelona, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, TonnyEyewear, Enzo Colini, RollingStones, Kodak, New Yankees, Polaroid i wiele innych.

Jedna z najbardziej kolorowych, przepięknych i oryginalnych kolekcji na międzynarodowym rynku optycznym już dostępna u nas w salonie na półkach😍
Oprawy Etnia Barcelona wzorowane są na modzie, trendach ulicznych oraz sztuce, co powoduje, że cechuje je zrównoważona, klasyczna elegancja dla każdego rodzaju odbiorców.

relaksacyjne     Okulary ze szkłami relaksacyjnymi. Co to jest ? 🙂

Te wyjątkowe jednogniskowe soczewki okularowe zostały zaprojektowane z myślą o
Twojej wygodzie — pracy z komputerem,
czytania i patrzenia w dal.
Specjalna konstrukcja w dolnej części obszaru do czytania ułatwia pracę oczu i zmniejsza
zmęczenie oczu podczas patrzenia z bliskiej odległości, dzięki czemu
mieśnie oka nie są napięte.
Zapewnia dodatką wartość mocy do czytania
Dodatkowy komfort i lepsza dynamika widzenia
Niezrównana widoczność na wszystkich dystansach
Do stosowania u młodych pacjentów
z objawami zmęczenia oczu.
CO WAŻNE – nie są to soczewki progresywne.

badanie wzroku     Kim jest i czym zajmuje się optometrysta ?

Takie pytanie często jest zadawane przez pacjentów.
W Naszym salonie optycznym badanie wzroku wykonuje właśnie optometrysta.
Jego zadaniem jest dobranie jak najlepszej korekcji wzroku, zbadanie ostrości i komfortu widzenia. Wizyta w Naszym salonie nie składa się tylko z samego badania ostrości wzroku, ale również z zebrania wywiadu, sprawdzeniu widzenia przestrzennego widzenia barwnego, zakresu akomodacji jak również wiele innych czynników. Te wszystkie składowe pozwalają optometryście dobrać jak najlepszą korekcję i rozwiązać problem z jakim pacjent się do Nas zgłosił. Następnie dopasować produkt, który spełni oczekiwania klienta.
Zapraszamy do Naszego Salonu optycznego na badania wzroku i dobór oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi.