Męskie i damskie okulary - Wrocław

W naszej ofercie dostępne są damskie i męskie okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne – modele sportowe oraz klasyczne i eleganckie. Polecamy również niezwykle komfortowe w użytkowaniu soczewki relaksacyjne.
Proponujemy oprawki znanych marek. Śledzimy trendy i staramy się, aby w salonie na półkach gościła zawsze najmodniejsza kolekcja.

Co to są soczewki relaksacyjne?

Znajdujące się w ofercie naszego salonu optycznego soczewki relaksacyjne – jednoogniskowe okularowe powstały z myślą o tych osobach, które pracują przy komputerze, czytają i chcą dobrze widzieć na odległość. Mimo iż konstrukcja tych modeli przypomina progresywne, to nimi nie są. Wspomagają procesy akomodacji oczu i zapewniają prawidłowe oraz naturalne widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka.

Zawsze najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Salon optyczny proponuje oprawki wielu znanych i modnych marek takich jak np.: Guess, Tous, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, Ana Hickmann, Etnia Barcelona, Tonny Eyewear, Rolling Stones, Kodak, New Yankees, Polaroid, Tonny Hilfiger, Hugo Boss, Carolina Herrera.

 Warto sprawdzić naszą kolekcję dla dorosłych i wybrać dla siebie parę okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych w stylu sportowym bądź klasycznym.

Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. Dzięki temu, że wykonujemy na miejscu badania optometryczne, możemy pomóc w doborze soczewek relaksacyjnych. Chętnie też dopasujemy oprawki do nich. A jeśli szukają Państwo najmodniejszych w sezonie okularów przeciwsłonecznych sportowych lub klasycznych albo modeli korekcyjnych, zapraszamy do salonu optycznego Bajkowe Okulary we Wrocławiu!

W ofercie znajdą Państwo oprawki “na każdą kieszeń” oraz wysokiej jakości soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe.

Oprawki m.in marek takich jak: Guess, Tous, Carrera, Hugo, Boss, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Ana Hickamann,Etnia Barcelona, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, TonnyEyewear, Enzo Colini, RollingStones, Kodak, New Yankees, Polaroid i wiele innych.

Jedna z najbardziej kolorowych, przepięknych i oryginalnych kolekcji na międzynarodowym rynku optycznym już dostępna u nas w salonie na półkach😍
Oprawy Etnia Barcelona wzorowane są na modzie, trendach ulicznych oraz sztuce, co powoduje, że cechuje je zrównoważona, klasyczna elegancja dla każdego rodzaju odbiorców.
Na podstawie 51 opinii
Ewa Malak
Ewa Malak
2022-10-29
Profesjonalna i miła obsługa ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ chyba nigdy nie wyszłam tak zadowolona z optyka. Polecam
Paweł Kościelecki
Paweł Kościelecki
2022-10-28
Przesympatyczna obsługa, ceny naprawdę przystępne, szybko wykonane okulary. Polecam tym niezdecydowanym
Anna Grzesiek
Anna Grzesiek
2022-10-27
Z całego serca polecam Bajkowe Okulary. Pani Ola zaglądnie w szkła i już wie co jest nie tak..fach w oczkach. Dziękuję za dopracowane okularki. ??
Marcin K
Marcin K
2022-10-25
Wszystko jak w najlepszym porządku. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam.
Tomek Łach
Tomek Łach
2022-10-18
Fantastyczne podejście do dzieci i ogromna wiedza. Jestem pod wrażeniem. Najlepszy optyk do jakiego mogłam zaprowadzić dziecko.
Marcin PL
Marcin PL
2022-10-13
Szybko, sprawnie, fachowo i w przyjemnej atmosferze. Polecam! ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Dar Sz
Dar Sz
2022-10-10
Dzisiaj wizyta i już jutro odbiór. Super Polecam.
Joanna Grządziela
Joanna Grządziela
2022-09-02
Bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę i świetną realizację nietypowego zamówienia:) Jeśli szukacie kameralnego miejsca, w którym obsługa zrobi wszystko, co w swojej mocy, żeby było bajkowo, polecam Wam sprawdzić to miejsce.
D Drop
D Drop
2022-08-24
Bardzo dobra obsługa i wyjątkowo otwarte podejście do ludzi tworzące przyjazną dla każdego atmosferę, badanie wzroku i diagnoza przeprowadzone rewelacyjnie, wszystko stosunkowo niewielkim kosztem, polecam 🙂