Męskie i damskie okulary - Wrocław

W naszej ofercie dostępne są damskie i męskie okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne – modele sportowe oraz klasyczne i eleganckie. Polecamy również niezwykle komfortowe w użytkowaniu soczewki relaksacyjne.
Proponujemy oprawki znanych marek. Śledzimy trendy i staramy się, aby w salonie na półkach gościła zawsze najmodniejsza kolekcja.

Co to są soczewki relaksacyjne?

Znajdujące się w ofercie naszego salonu optycznego soczewki relaksacyjne – jednoogniskowe okularowe powstały z myślą o tych osobach, które pracują przy komputerze, czytają i chcą dobrze widzieć na odległość. Mimo iż konstrukcja tych modeli przypomina progresywne, to nimi nie są. Wspomagają procesy akomodacji oczu i zapewniają prawidłowe oraz naturalne widzenia zarówno z bliska, jak i z daleka.

Zawsze najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne

Salon optyczny proponuje oprawki wielu znanych i modnych marek takich jak np.: Guess, Tous, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, Ana Hickmann, Etnia Barcelona, Tonny Eyewear, Rolling Stones, Kodak, New Yankees, Polaroid. Warto sprawdzić naszą kolekcję dla dorosłych i wybrać dla siebie parę okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych w stylu sportowym bądź klasycznym.

Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu. Dzięki temu, że wykonujemy na miejscu badania optometryczne, możemy pomóc w doborze soczewek relaksacyjnych. Chętnie też dopasujemy oprawki do nich. A jeśli szukają Państwo najmodniejszych w sezonie okularów przeciwsłonecznych sportowych lub klasycznych albo modeli korekcyjnych, zapraszamy do salonu optycznego Bajkowe Okulary we Wrocławiu!

W ofercie znajdą Państwo oprawki „na każdą kieszeń” oraz wysokiej jakości soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne, okulary sportowe.

Oprawki m.in marek takich jak: Guess, Tous, Carrera, Hugo, Boss, Carolina Herrera, Tommy Hilfiger, Ana Hickamann,Etnia Barcelona, Jai Kudo Handmade, Solano, Zanzara, TonnyEyewear, Enzo Colini, RollingStones, Kodak, New Yankees, Polaroid i wiele innych.

Jedna z najbardziej kolorowych, przepięknych i oryginalnych kolekcji na międzynarodowym rynku optycznym już dostępna u nas w salonie na półkach😍
Oprawy Etnia Barcelona wzorowane są na modzie, trendach ulicznych oraz sztuce, co powoduje, że cechuje je zrównoważona, klasyczna elegancja dla każdego rodzaju odbiorców.